BANER ofirmie

Firma Econam to zespół wykwalifikowanych inżynierów i profesjonalistów specjalizujących się w kompleksowej obsłudze podmiotów w zakresie doradztwa technicznego i pomocy w pozyskiwaniu finansowania na projekty inwestycyjne.
Naszym największym atutem jest doradztwo w zakresie inwestycji medycznych. Zapewniamy opiekę na każdym etapie inwestycji (budowlanej czy sprzętowej) – od momentu planowania do realizacji.

Opracowujemy studia finansowania projektów w oparciu o środki krajowe i zagraniczne w tym środki funduszy unijnych.
Prowadzimy doradztwo w zakresie prowadzenia inwestycji termomodernizacyjnych, energooszczędnych oraz odnawialnych źródeł energii.

Naszymi kontrahentami są jednostki samorządu terytorialnego wszystkich szczebli, uczelnie wyższe, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, zakłady opieki zdrowotnej, hotele, ośrodki wypoczynkowe i sanatoria, obiekty kultu religijnego oraz zakłady przemysłowe z terenu całego kraju.

Wspieramy podmioty kompleksowo, począwszy od wstępnej fazy koncepcyjnej poprzez opracowanie dokumentacji technicznej, wsparcie w pozyskaniu środków finansowych aż po zarządzanie i nadzór nad inwestycją.